Принтер 24" Canon imagePROGRAF TC-20 (5815C003AA)

Економічний і професійний друк із Canon imagePROGRAF TC-20 — простий у використанні 24-дюймовим настільний принтер для задоволення потреб невеликих офісів, роздрібних магазинів, освітніх установ або навіть роботи з дому.
Артикул: 5815C003AA
Производитель: Canon
35 998,00 грн

Ідеально підходить для друку креслень САПР, навчальних матеріалів і плакатів.

Висока якість за доступною ціною

Максимально ефективно використовуйте простір невеликих офісів, магазинів роздрібної торгівлі, навчальних закладів або оселі за допомогою високоякісного пігментного чорнила та простого у використанні й доступного за ціною настільного принтера, який можна непомітно розташувати на вашому столі чи полиці.

Гібридна підтримка

Легко перемикайтеся між домашнім і офісним друком. На imagePROGRAF TC-20 установлено те ж саме програмне забезпечення, що й на інших ваших офісних пристроях imagePROGRAF, що робить гібридну роботу ще простішою.

Легке налаштування

Друкуйте без зайвих зусиль за допомогою цього універсального пристрою. Безвальний тримач рулонів спрощує установку рулонного паперу, а вбудований пристрій автоматичної подачі аркушів забезпечує безперервний друк без втручання оператора для зміни паперу.

З думкою про довкілля

Досягніть своїх цілей сталого розвитку завдяки пластиковим чорнильницям об’ємом 70 мл, які можна легко переробляти, щоб мінімізувати кількість операцій заміни, зменшенню кількості пакувальних матеріалів та низькому енергоспоживанню (підтверджено сертифікатом EPEAT Gold*).

Брошюра 

Имя атрибутаЗначение атрибута
НазначениеДля дома и офиса
Тип устройстваПринтеры широкоформатные
Технология печатиструйный
Формат24"
Количество цветов4
ИнтерфейсыEthernet, USB, Wi-Fi
Разрешение, dpi>= 2400