Картридж струменевий Epson Singlepack Light Gray T44J940 UltraChrome PRO 12 700ml (C13T44J940)

Сумісні основні продукти: Epson SureColor SC-P7500, SC-P7500 Spectro, SC-P9500, SC-P9500 Spectro
Артикул: C13T44J940
Производитель: Epson
11 722,00 грн
Доступность: В наличии

Чорнило UltraChrome Pro12 створено на основі знаменитого чорнила Epson K3 і HDR. Він має повністю пігментовану структуру на водній основі та був розроблений для професійного та комерційного друку. Ця формула забезпечує розширену гаму з чудовою точністю передачі кольору і стабільністю зображення на архівному рівні.

Чорнила швидко висихають, що дозволяє отримувати відбитки, стійкі до води та подряпин. У набір чорнила входить Vivid Magenta для більш яскравих синіх та рожевих відтінків, а також Light та Dark Grey для покращення балансу з нейтральними сірими відтінками, зменшеним бронзовим відтінком та мінімальними колірними відтінками/колірними спотвореннями.

У рецептурі Pro використовуються покращені чорнила Matte і Photo Black, які забезпечують покращений Dmax для яскравіших відбитків з розширеним тональним діапазоном як у чорно-білому, так і в кольоровому режимі. Він також оснащений новим жовтим чорнилом, яке забезпечує додаткову довговічність і підвищену стійкість до ультрафіолетового випромінювання. З додаванням фіолетового чорнильного картриджа, цей набір чорнила може забезпечити покриття Pantone на 99%.

Имя атрибутаЗначение атрибута
Тип картриджачернильный картридж
ЦветLight Grey (светло-серый)
Количество цветов1
Тип чернилПигментные