Документ-сканер A4 Ricoh/Fujitsu fi-8190 (PA03810-B001)

Апаратне забезпечення характеризується поєднанням нових технологій. Висока продуктивність досягається завдяки технологіям автоматичного контролю поділу, автоматичної подачі документів (100 аркушів) та двостороннього сканування (90 сторінок за хвилину). Технології Clear Image Capture, Overscan Control.
Артикул: PA03810-B001
Бренды: Ricoh , Fujitsu
94 776,00 грн
Доступность: Нет в наличии – под заказ

Сканери серії Fi-8000 практично універсальні. Вони легко справляються з оцифровкою документів різних типів: щільністю від 20 до 465 г/кв. см, включаючи карти та буклети товщиною до 7 мм. Висока якість оцифрування документів досягається завдяки передовому програмному забезпеченню. Програма PaperStream IP оптимізує вихідні файли для більш швидкого та економічного виконання наступних операцій, наприклад, оптичного розпізнавання тексту. При цьому спеціально розроблена технологія Clear Image Capture дозволяє досягати найвищих у галузі показників точності розпізнавання.

Апаратне забезпечення також характеризується поєднанням нових технологій. Висока продуктивність досягається завдяки технологіям автоматичного контролю поділу, автоматичної подачі документів (100 аркушів) та двостороннього сканування (90 сторінок за хвилину). При цьому ризики пошкодження документів за такої швидкості мінімізовані, оскільки сканери оснащені цілим рядом механізмів захисту документів під час сканування.

Технологія інтелектуального ультразвукового захисту паперу (ISoP) та інноваційна технологія моніторингу зображень забезпечують безпечне оцифрування та захист паспортів, буклетів та змішаних пакетів, включаючи документи з прикріпленими мітками або фотографіями. Технологія Overscan Control та покращене виявлення одночасної подачі кількох аркушів запобігає збоям подачі, зминання паперу та перекосам документів, скорочуючи час формування файлів після сканування. За всієї своєї технологічності сканери прості у використанні. Вони миттєво готові до роботи та невибагливі: документи різних типів можна сканувати в один захід. При цьому керування та моніторинг можна здійснювати віддалено.

Сканери серії fi-8000 – це не лише зручність повсякденного використання, а й довгострокові переваги. Автоматизоване оцифрування, що масштабується, більш повних і різноманітних наборів даних дозволяє поліпшити аналітику в організації. Це робить сканер Fujitsu серії fi-8000 надійним пристроєм, який допоможе компанії перейти на цифрові технології від перших кроків до заключних етапів.


Брошюра fi-8190 (анг)
Брошюра, серія 8000 (рос)  

Имя атрибутаЗначение атрибута
Тип устройстваСканеры
НазначениеДля предприятий
ФорматA4
Тип сканерадокумент-сканер, листопротяжный
Тип датчикаCIS (контактный)
Разрешение, dpi<= 600
ИнтерфейсыEthernet, USB
Размеры (Ш x Г x В)300 x 170 x 163 мм
Вес, кг4,0